.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Mimochodem tohle je to, jak EU učí své občany bezmyšlenkovitě odklikávat cokoliv, co najdou na Internetu. Chápu Je mi to jedno Více informací

YouTuber

Natáčíš videa na YouTube? Máš alespoň 200 odběratelů? Baví tě hraní na našem serveru? V tom případě můžeš na našem serveru získat post YouTubera! Jaké to má výhody?

Výhody
Jako YouTuber, budeš mít prefix YouTuber a všechny výhody co má VIP. Můžeš si i čas od času udělat v chatu reklamu na kanál, nebo na své video.

Povinnosti
Jako YouTuber se u tebe počítá s tím, že budeš alespoň jednou za 14 dní dávat video z našeho serveru na YouTube, nebo ze serveru livestreamovat s tím, že video, nebo livestream bude mít minimálně patnáct minut. Do popisku každého videa z našeho serveru musíš dávat i jeho IP adresu: mc.zombieapocalypse.eu.

Získání
Pokud tedy splňuješ všechny podmínky a jsi schopen plnit i povinnosti, natoč reprezentativní video na našem serveru. Ideálně tak 20 minut dlouhé. Poté video uploadni na YouTube. Odkaz na video pošli na e-mail zombieapocalypsemc@gmail.com. Do mailu kromě odkazu napiš i nick, za který hraješ na našem serveru. Poté bude posouzena kvalita videa admin týmem, hodnotit se může následující:

  • - Kvalita videa
  • - Kvalita zvuku
  • - Sledovanost
  • - Náš pocit z videa